O mně

fotka Martin Bundil

Jmenuji se Martin Bundil

Jsem vyučený Umělecký kovář a studoval jsem v Ostravě Hrabůvce nyní AVE ART Ostrava.

V roce 1998 až 2001 jsem se vyučil uměleckým kovářem. Úspěšně jsem absolvoval tento obor a v lednu 2002 jsem nastoupil na vojnu. Po roce vojny jsem nastoupil do zámečnické firmy v Ostravě a strávil jsem tam rok a půl.

V dubnu 2004 jsem pracoval v rádiu Čas a rádiu Hey v Ostravě jako mistr zvuku. V rádiu byl čas na myšlenky čím se zabývat v kovářském umění. A proto rok 2005 byl začátkem veškerých myšlenek pro tvorbu Originálních kovaných sportovních cen. Stále mám plno myšlenek jak tuto práci obohacovat a vytvářet stále více produktů.

Od roku 2005 až 2010 jsem vytvořil přes 1500 tis. kovaných cen. Stále tvořim pro významné firmy a instituce v České republice a pár kovaných cen putovalo do zahraničí, například až do Japonska.

Proto, jsem rád že Vás má tvorba kovaných trofejí zaujala a okouzlila jako mne.

S pozdravem
Kované Trofeje
Martin Bundil

Sekací nářadí Naše firma se specializuje na opravy sekacího nářadí a bouracích špic. Opravíme a zakalíme krompáče, sekyru, majzlík, zednické kladivo, oškrty, klíny, páčidla a další...
Kovářství Ostrava Firma Style Smith - Martin Bundil Vám nabízí kompletní realizaci kovářských prací. Výroba originálního a stylového nábytku, dekorací v interiéru a exteriéru. Dále výroba plotů, pojezdových bran, branek, zábradlí, mříží, uměleckých předmětů, osvětlení, lamp a jiných.